0 (312) 229 27 67

Değerlerimiz

Güvenilir Olmak: “Fikirleriniz, kim ve niyetinizin ne olduğunu söyler!”
Çalışanların üretkenliğini, enerji seviyelerini artırmak, iş birliğini geliştirmek, daha mutlu ve sadık paydaşlar yaratmak için kurumsal güvenin artırılmasına değer verir, bunun için tüm paydaşlarımıza karşı “Adil ve Şeffaf” davranırız.

Ahlaklı Olmak: “İnsanlara değer ver, saygı duy!”
Toplumsal ve bireysel değerler saygı duymanın sağlıklı iletişim için şart olarak kabul ederiz. Kurum etik değerlerinin toplumsal değerlerle çatışmasına izin vermeden takipçisi oluruz.

Özgün Olmak: “Taklit etme. Farklı düşün!”
Sürdürülebilir ilerleme ve gelişim ancak, taklit edilerek değil, doğru gelecek öngörüsüne ve çözümlere yaratıcı ve özgün fikirler ile ulaşılabilir.   

Hızlı Çözümcü Olmak“Her zaman bir çözüm bul!” “Şaşırtıcı ol!”
Günümüzde her şey hızla değişiyor. Çözümlerin en kısa sürede bulunması gerekiyor. Bu nedenle, beklemeden yaparak ve her zaman çözüm bularak şaşırtıcı olmanın değerini biliriz.

Bilgili ve Global Olmak“Hiçbir şey göründüğü gibi değildir.”
Gerçek ve doğrulara varsayımlarla değil bilgi ile ulaşılabileceğine ve evrensel bilgilerin yerel uygulamalara adapte edilmesine inanırız. Bununla birlikte, her çözümün-pratiğin bir teoriye-matematiğe dayanması gerektiğini ve ancak böylelikle içinde bulunulan ekosistemde sürdürülebileceğine inanırız. 

HIZLI ERİŞİM

0 (312) 229 27 67

numarasından bizler ile iletişime geçebilirsiniz