0 (312) 229 27 67

Neden Biz ?

 • NEDEN BİZ GRUBU SİGORTA?

  Biz Grubu Sigorta, tecrübeleri ışığında öncelikle sizi dinleyerek risk algınızı öğrenir,ihtiyacınızı tespit eder ve detaylı analiz yaparak (özellikle sözleşme gereği yapılan inşaat/nakliyat sigortası gibi poliçelerde sözleşmeyi detaylı inceleyerek) size en uygun çözüm önerilerini rapor olarak sunar.

  TEKLİF SUNARKEN SİZİN ADINIZA PAZAR ARAŞTIRMASI YAPAR

  Risk algısı, hasar istatistikleri ve rekabet anlayışı sigorta şirketleri arasında değişiklik gösterir ve hatta aynı sigorta şirketi içinde zaman içinde değişebilir. Biz Grubu Sigorta , tüm sigorta işlemlerinde, sizin için avantaj olacağını düşündüğü detayları öne çıkararak, aracısı olduğu tüm sigorta şirketlerinden ayrı ayrı fiyat çalışması yapar ve riskinizi en uygun şartlarla ve en uygun primlerle teminat altına almanızı sağlar.

  ÜCRETSİZ HASAR DANIŞMANLIĞI HİZMETİ VERİR

  Müşteri ayrımı yapmadan , tüm sigorta branşlarındaki her türlü hasar dosyanızın takibini yapıp hızla sonuçlandırılmasını sağlar. Muhtemel bir anlaşmazlık durumunda, sigorta şirketi ve müşteri arasında uzlaşma sağlamaya çalışır. Uzlaşma sağlanamaması durumunda hukuki tavsiyelerde bulunarak sigortalısının hakkını savunması hususunda son aşamaya kadar yanında olur.

  HER TÜR SİGORTAYI TAM YETKİ İLE YAPAR

  Şu an Türkiye’de yapılmakta olan tüm branşlarda tam yetkilidir. Başka bir sigorta aracısına gerek kalmadan, tüm sigorta ihtiyaçlarınızı tek noktadan en uygun şartlarla karşılamanızı sağlar.

  POLİÇE TAKİP DERDİNDEN KURTARIR

  Düzenlediği her poliçeyi titizlikle takip eder, vadesi dolmadan yenilemede yararlanacağınız teminatları, ödemeniz gereken prim miktarını size bildirir.

  HİZMETİ AYAĞINIZA GETİRİR

  Risk analizi ve görüşmeler için adresinize gelir. Poliçe düzenlendikten sonra adresinize teslimini sağlar.

HIZLI ERİŞİM

0 (312) 229 27 67

numarasından bizler ile iletişime geçebilirsiniz