0 (312) 229 27 67

Tarihçe

1994 yılından itibaren öncelikle hayat sigortaları olmak üzere tüm branşlarda üretim yapan Biz Grubu Sigorta, 1997 yılında AKBİZ Sigorta Aracılık Hizmetleri' ni kurarak faaliyet alanını daha da genişletmiştir.

2003 yılında Bireysel Emeklilik Sisteminin devreye girmesi ile en başından itibaren bu alanda da kendi çalışmaları dışında Türkiye İş Bankası ve TEB ile de banka sürans ortak çalışmalarında bulunmuştur.

Faaliyete başladığı ilk günlerden bu yana sigortacılık alanındaki dürüstlük ilkesi anlayışından bir an bile ayrılmayan Biz Grubu Sigorta günümüzde 40.000 ' in üzerinde müşteriye ulaşmış olmanın gururunu yaşamaktadır. Biz Grubu Sigorta bugün de Türkiye’nin her yerinden müşterilerine ilk günkü heyecan ve dürüstlük ilkesi doğrultusunda hizmet vermeye devam etmektedir. Biz Grubu Sigorta kuruluşundan, yani 1994 yılından bu yana her müşterisine ayını kalite ve standartta hizmet vermeye hep özen göstermiştir. Sigortalısını ve katılımcılarını en doğru biçimde bilgilendirmek için ne eksik ne fazla bilgi aktarımını tüm çalışanları olarak dürüstlük ilkesi haline getirmiştir. Bu ilkelerinin meyvesini de sadece tavsiye üzerine, herhangi bir satış tekniği uygulamadan 40.000 ' in üzerinde müşteriye ulaşarak almıştır.

HIZLI ERİŞİM

0 (312) 229 27 67

numarasından bizler ile iletişime geçebilirsiniz