0 (312) 229 27 67

Çocuğunun geleceğini bugünden planlayanlar içinVergi avantajından faydalanın.

Gider payı kesintisi ödemeyin.

Birikiminizi isterseniz TL isterseniz ABD doları ya da avro ile yapın.

Yaşam teminatı ile birikiminizi güvence altına alın.

Anlaşmalı sağlık kuruluşlarında indirimli hizmet alın.

Acil durumlarda ücretsiz acil ambulans ve sağlık danışmanlığı hizmetinden faydalanın.

Türkiye İş Bankası şubelerinden Çocuğum İçin Yatırım Sigortası yaptırarak çocuğunuza Dijital Kumbara hediye edin.

Özellikler0-15 yaş arası çocuklarınız için tercih edebileceğiniz Çocuğum İçin Yatırım Sigortası, düzenli yatırımlar ile birikim yapmanızı sağlarken, aynı zamanda içerdiği yaşam teminatı ile çocuğunuzun gelecekteki finansal güvencesi olur. Sigorta süresi boyunca hayatta kalmanız durumunda, süre sonunda kâr paylı birikiminizi toplu olarak alırsınız.

Sigortalının vefatı durumunda, ödenen primlerden masraf payları kesildikten sonra kalan tutar ile birlikte oluşan kâr payı toplamı tarafınıza ödenir.

Sigorta süresini, çocuğunuzun yaşı ile sigorta süresi toplamının en fazla 25 olması koşuluyla, 10 yıldan 25 yıla kadar belirleyebilirsiniz.


Vergi AvantajıKendiniz, eşiniz ve küçük çocuklarınız için yaptığınız ödemelerde ödediğiniz primin tamamını; primi ödediğiniz ayda elde ettiğiniz ücretin %15'ini ve brüt asgari ücretin yıllık tutarını geçmemek koşuluyla gelir vergisi matrahınızdan indirebilirsiniz. Böylece içinde bulunduğunuz aydaki vergi diliminize göre %15 ila %35 arasında değişen oranlarda vergi avantajı elde edersiniz.

Vergi avantajından faydalanabilmek için ödeme belgelerini, beyana tabi gelir vergisi mükellefiyseniz muhasebecinize; ücretli çalışansanız, çalıştığınız şirketin ilgili birimine iletmeniz yeterlidir.


Ücretsiz acil ambulans ve sağlık danışmanlığı hizmetiAcil durumlarda, S.O.S. International Ambulans Servisi A.Ş.'nin sunduğu kara ambulansı ve sağlık danışmanlığı hizmetinden faydalanabilmek için aylık prim tutarınız en az 200 TL/$150/€150 ve üzerinde olmalıdır. Bu hizmetin maliyetini biz karşılıyoruz.

Acil kapsamına girmeyen durumlarda sadece kendiniz; acil olan ya da olmayan tüm durumlarda ise 1. derece yakınlarınız için ambulans hizmetinden %20 indirimli yararlanabilirsiniz.


KesintilerÇocuğum İçin Yatırım Sigortası satın alan müşterilerimizden gider payı kesintisi almıyoruz.

Üretim masrafı kesintisini ise, tarife priminiz üzerinden yapıyoruz: TL ile ödeme yaptığınız poliçeleriniz için ilk 10 yıl %3, dövize endeksli poliçeleriniz için ise ilk 10 yıl %2,5.

Ayrılmanız halinde ise ayrılma değeri üzerinden kesinti alıyoruz. Buna göre kesinti oranı; 1. yıl %30, 2. yıl %25, 3. yıl %20, 4. yıl %15 ve 5. yıl ise %10. 6. yıl ve sonrasında ayrılmanız halinde ise bu kesintiyi almıyoruz.

HIZLI ERİŞİM

0 (312) 229 27 67

numarasından bizler ile iletişime geçebilirsiniz